d3k0: Alebo, nebodaj si bol medzi cestujucimi, ked to boli take cerstve fotky? ?
Zdenko: Hlupy Zdenko (prepac), kde sme pisali ze si to pisal ty...A navyse jeho nick sa diametralne lisil od tvojho.
Andy: no ja neviem, ale keby sa to stalo autu, uz by som to videl akurat tak "zhora" a bolo by mi to jedno. Viem ze kazdy musi raz umriet, ale ja nechcem byt pritom ked sa to stane mne.
Zdenko: Hlupy Zdenko (prepac), kde sme pisali ze si to pisal ty...A navyse jeho nick sa diametralne lisil od tvojho.
Andy: no ja neviem, ale keby sa to stalo autu, uz by som to videl akurat tak "zhora" a bolo by mi to jedno. Viem ze kazdy musi raz umriet, ale ja nechcem byt pritom ked sa to stane mne.
MB
50 - 3002 - neotváral stredné dvere
poobede - v nejakej 205 (neviem číslo) otváral len predné dvere, tak to vyzeralo ako nejaká zájazdová trolejbusová doprava ? ? ?
180 - 3143, 3641
31 - 1808
74 - 2512
191 - 1120
84 - 4953
94 - 4952
...
Prajem príjemné popoludnie!