Reakcia na: richi 78 #36679:
Je mi luto, mam iba to co mi beha po Dubravke, kedze tu byvam, btw dakujem za doplnenie o 2939, dam si to do vozidlovych statistikDarro: Ten 2625 naozaj cakal 2 hodinky na zazracnu novu dielnu len pre poruchu vozidla
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ...troska na spestrenie
frenky
- 3511 vcera vypadla z 28/1., neskor ju nahradil ZV 3604 a napokon 3189 ?