Tak tomuto som vazne nepochopil!! Asi pred 15minutami dosla este rozobratejsia 4827-cka do VOZOVNE PETRZALKA!Nechcem nic vraviet dopredu, ale asi ten voz uz skoncil!!! ?
Vieš že to čo robíš je na tomtom fóre zakázané?
Umyselné a nepodmienené zaberanie fóra a kopírovanie
príspevkov niekoľkokrát za sebou je zakázané!!!
Mal by si sa nad tým zamyslieť...keď to mu nechápeš tak
nech ti mamička vysvetlí ?
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
TeBeCe