Reakcia na: peterbakor #36659:
Počúvaj, ty špinavý nepozvaný debil, čo tu máš čo diktovať, kto má a kto nemá reagovať na tvoje výlevy debilít, keď si sa sem dokotil z nejakého lazu a začal tu slušných, nevinných ľudí zaplavovať svojimi imbecilitami bez pýtania?
Na mojom 17" monitore v Netlabe som fungoval v 1600x1200, s natiahnutymi 3 iXtermami 80x92 vedla seba, s fontom 6x13
(ale zvycajne 1280x1024)
TeBeCe