Do riti tu ide o princip ludia spamatajte sa.Treba bojovat proti bezdomovcom ktori neplatia a znecistuju autobusy chodte sa pozret napriklad do irska ako tam vypada mhd.my takuto dopravu nikdy nebudeme mat pokym budeme k tomuto problemu pristupovat takto laxne.A kazdy vodic by ich mal vyhadzovat po niakom case by si bezdomovci uvedomili ze tam nepatria.A moje prispevky tu budem davat dovtedy dokym sa to nezmeni. S pozdravom
aNTI