Reakcia na: Marko #36565:
ja sa len čudujem, že to tým duochodcom za to stojí - takto riskovať život... ponaučenie si mali zobrať z tej udalosti čo sa tam stala naposledy, keď tam niekoho seplálil Tambus - duochodkyňa si potom kľudne umrela, ale vodičovi ostane na celý život trauma z toho že niekoho zabil + zranili sa mu cestujúci vo voze ?
Zdenko