Reakcia na: Andy #36502:
Ako to riešia s umiestnením cp na zastávkach v zahraničí? Praha, Viedeň? ?
Ale asi pred mesiacom na skúšku také CP vylepili do vitríny na ASMN, aj to pekne vyzerá, keďže tam nie sú magnety a neposúva sa to vplyvom nárazov vandalov.
Existuje nejaky pristupny zoznam tychto magickych stvorcisiel, ktorymi sa tu dorozumievate?
Z