Reakcia na: Mikimaus #36449:
ked som to pisal, tak nejaka T3P stala medzi zastavkami Segenrova a Nad luckami dlhu dobu a ani v opacnom smere nic neslo, zrejme vypadok prudu, lebo potom sa to spustilo v oboch smeroch...

(teda, samorejme, nevylucujem ze aj vcera tam mohla niekoho opravovat)
Tomáš