Reakcia na: Prazak #36383:
180 tka sa mi nezdá vôbec nudná. Jazdím s ňou takmer každé poobede zo školy zo zastávky Kollárovo nám. na Einsteinovu a povedal by som, že 57 bude asi najnudnejšia. Asi 97% ľudí ani nevie, že taká linka vôbec existuje.90: 4074, 4089,...
Johny D
- 1906 okolo 17. h. docasne vypadol na linke 39/1, bez ZV
ece som zabudol doplnit, ze tie prvotne infosky boli cerpane z Vecernika
Ende ☺