Dnes cca o 18.15 som videl pri Polfluse 7108 na linke 4 v smere do centra (zrejme ZV za 4/2). Márne ale hútam, ako sa mohla kačica dostať zo zálohy na Zlaté piesky.
Mne sa tá výprava fakt páčila. Aspoň bola kompletná.
Marko
Na 99,9% to bolo tak, že na semafore bola červená a on sa ku kolóne pomaly približoval.... ?