Dnes ráno okolo 07:30 sa stala dopravná nehoda medzi autobusom linky č 198 konkrétne vozidlom 1310 a Bielym *****pom alebo nieco take podobne..Vodic 1310 pri zaradovaní sa do pruhu zachytil zadnou časťou bok auta!
Ďalšia sa stala o 14:40 hned pár metrou od zástavky smerom na zástavku ZŠ Budatínska (Svetelná križovatka) Zrazila sa tam motorka osobným automobilom FORD SIERRA! Motorkár utrpel lahšie zranenia!
Mam info, ze dnes medzi DNV a Dubravkou burala vraj dost skaredo volaka 20tka. Ak by ste vedeli daco viac niekto dajte mi cim skor vediet pokial mozno aj na mobil.
V podstate jedine, co ma zaujima je, ci to nebola 1009. ?
Ahoj Katka, o prerábaní Patrónky sa zatiaľ len šíria reči, ale žiadne oficiálne vyjadrenia neboli. Nejaké väčšie úpravy do otvorenia tunela Sitiny sú dosť ťažko realizovateľné. K tej 28 možno povie niekto iný viac.
PS: Dávno sme sa nevideli, čo tak niekedy biková akcia (napr. na Braunsberg ? ) ?
PLS vie niekto nieco o tom, ze sa ma prerabat Patronka a vdaka tomu bude uprava v MHD? Chcela by som vediet co je na tom pravdy. Neviem odkial s tym mama prisla, ale ze linka č.28 by mala chodit z DNV az pod Novy most? Bodlo by mi to kedze som z Devina. A ak, tak od kedy by sa to malo udiat? Diky.
Nech sa páči - na zoznam.sk je vyhľadávač spojení vlak/bus v ľavej časti obrazovky; po rozkliknutí sa objaví okno s ponukou - treba len zadať východzí a cieľový objekt a vyhľadávač ponúkne možnosti spojenia aj s časovým úsekom. ?
Vedenie nestrhla, iba sa vytrhol pravy zberac. Najprv vyletel v obluku a zavadil sa o lavy a potom na krizi sa vytrhol. Kriz trochu je ohnuty. Tam pri tom stavenisku. Trolejbusy premavaju.
Nie zákaz odbočenia, ale prikázaný smer do prava. Ale vodiči autobusov si s tým nikdy problém nerobili. Aspoň nie tí, čo neboli na linke. Však to môžeš ísť okuknúť.
Re #36298 Peon: Aupark bus mal zastávku pod Novým mostom na nástupišti L90. V tom čase premával na linke Aupark - Zochova - Nový most - Aupark. Neskôr bol predĺžený až na Hlavnú stanicu. Čiže spod mostu šiel vždy len do Petržalky.
Z vikendu ; sobota:
- kratko po poludni sa v Karlovej Vsi pokazila elektricka linky 5
- dalsia elektricka sa v ten isty den pokazila aj na linke 1
- vystreleny kamen z pod kolies autobusu linky 95 poskodil celene okno na osobnom aute, ktore islo za nim
nedela:
- dve mensie dopravne nehody s osobnymi autamimali trolejbusy, v prvom pripade to bol trolejbus na linke 205 (skoda 5 tis. Sk); v druhom pripade to bol trolejbus na linke 210
(V)
pondelok:
- 1008 o 5.37 h. docasne vypadol na linke 20/5 pre poruchu vozidla (odstaveny pred zastavkou Stefana Kralika smer Opletalova)
- DOPRAVNA NEHODA autobusu 2818 na linke 83/7
sa stala o 6.40 h. medzi zastavkami Lipskeho - Damborskeho v smere do Dubravky (este pred semaformi na Harmincovej ulici), kde sa autobus zrazil s osobnym autom. Neskor ho az do 12. h. nahradil ZV 2704 a napokon sa bus po oprave vratil (mal poskodeny predny naraznik na pravej strane)
- 1004 okolo 7. h. docasne vypadol na linke 20/3, neskor ho nahradil ZV asi 3604 (videl som ho len z dialky)
- ZV 7055 po 7. h. na linke 5/6, neskor ho nahradil 7943-44
- ZV 7076 pred 9.30 h. na linke 5/5, neskor ho nahradil 7733-34
- 7951-52 po 11. h. vypadol na linke 5/4, neskor ho nahradil 7946-45
- 7765-66 okolo 14. h. docasne vypadol na linke 12/3, neskor ho nahradil ZV 7704
- 7817-18 pred 16. h. docasne vypadol na linke 1/6, neskor ho nahradil ZV 7715
- 2630 o 18.54 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/3, nahradil ho ZV 2825
- 7793-94 okolo 19. h. docasne vypadol na linke 1/5, neskor ho nahardil ZV 7704
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
frenky
V podstate jedine, co ma zaujima je, ci to nebola 1009. ?