Mam info, ze dnes medzi DNV a Dubravkou burala vraj dost skaredo volaka 20tka. Ak by ste vedeli daco viac niekto dajte mi cim skor vediet pokial mozno aj na mobil.
V podstate jedine, co ma zaujima je, ci to nebola 1009. ?
V podstate jedine, co ma zaujima je, ci to nebola 1009. ?
Valec
Re #36293 Mike: Však som si aj myslel, že to bude Trnavská, cez Tomášikovú by to za ten čas nestíhal.