PLS vie niekto nieco o tom, ze sa ma prerabat Patronka a vdaka tomu bude uprava v MHD? Chcela by som vediet co je na tom pravdy. Neviem odkial s tym mama prisla, ale ze linka č.28 by mala chodit z DNV az pod Novy most? Bodlo by mi to kedze som z Devina. A ak, tak od kedy by sa to malo udiat? Diky.
Info by PePa
Ámos Keynes