Podľa môjho názoru zdravo mysliaceho a rozvážneho človeka ani nenapadne prechádzať cez spriahadlo električiek veď už len sa tam vyštverať je menší problém, nie to ešte preliez a okrem toho, je tam toľko špiny (väčšinou) že neviem či sa to oplatí kvôli pár metrom skratky.
Prazak