Od zajtra premáva ďalšia linka zajazdov Bratislava: spod Nového Mosta, ďalej cez zastávky Zochova, Nám 1. Mája, Račianske mýto a po Trnavskej a Rožňavskej do TESCA ZL. PIESKY a Shitting palace. Interval po - pi , a nedeľa doobeda 60 min. poobede 30 min. Sobota doobeda 30 min, poobede 60 min.
V opačnom smere (Tesco - Nový most) budú všetky zastávky iba na výstup a preto tieto CePo nebudú zverejnené.
V opačnom smere (Tesco - Nový most) budú všetky zastávky iba na výstup a preto tieto CePo nebudú zverejnené.
POZOR!!!
Všechny vás proto prosím: Buďte opatrní a dávejte dobrý pozor na místo, kde přecházíte a i když pospícháte, raději se několikrát rozhlédněte, zda vám náhodou nehrozí nějaké nebezpečí. Tramvaj opravdu není papundeklové autíčko a souboj s jejími takřka dvaceti tunami je nerovný...