Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Kamarát #36202:
Po otvorení mostu Košická (ak sa to predsa len podarí) a zatvorení Starého mostu sa zrejme celkom zmenia prepravné vzťahy a tak to, že zatvoria Štúrovú nebude až takou tragédiou. Jazdu autom po Štúrovej by som dovolil len obyvateľom prilahlých ulíc. Tým ktorí tam chodia do zamestnania nie. Zo Štúrovej by mohla vzniknúť pekná nákupná pasáž-ulica, dokonca architektonicky si ju viem predstaviť aj zastrešenú. Zeleň, lavičky, historizujúce lampy,električková trať a dlažba.
Stvrtok:
- od 6.44 do 6.52 h. stala premavka elektriciek na Razusovom nabr. pre dopravnu nehodu elektricky linky c. 4 s osobnym autom
- o 7.07 h. sa na konecnej Cintorinska zrazili dva trolejbusy na linke 202
- od 7.31 do 7.54 h. stala premavka elektriciek aj trolejbusov na krizovatke ulic Krizna - Legionarska pre zlomeny zberac na elektricke linky 9 pricom bolo poskodene aj trolejove vedenie.
(V)

- ZV 2701 pocas celej rannej spicky na linke 83/12, popoludni ho nahradil 2940, ktory tam mal byt aj povodne (ze by zamrznuty vzduchovy system??)
- 1009 okolo 10. h. docasne vypadol na linke 20/5, neskor ho nahradil ZV 1815 (ak som dobre stihol vidiet)
- ZV 7791 do 11.40 h. na linke 12/2, nahradil ho 7775-76
- 7801-02 okolo 12. h. vypadol na linke 12/4, neskor ho nahradil ZV 7717 alebo 8 (isiel sa napojit zo Safka) a napokon 7825-26
- ZV 3616 po 14. h. na linke 30/2

26: 1817
27: 1016, S 1024
83: 2811, 2809, 2826, 2629, 2830, 2819, 2800, 2820, S N 2813, 2810, 2403, 2940, 2626
? M: ZV 2701/12
504: 1404

Prispel frenky
Dnesni (pro vas skoro vcerejsi ? ) vypravenost Portland Streetcar Inc. :

Celodenni : 001, 002, 006, 007
Zkusebni jizda na novem useku Portland State University - Riverside (otevira se zitra) : 004
Udrzba : 003 (jak jinak), 005

Zdravi Jenki ?
Na Sturovej stoji rad elin na cele s 7925-26 na 11/?.
Neviem dovod, ale prave to dispecer pustil. Este sa pytal ci ma ist s nim.
Reakcia na: Ejka #36209:
taku nemame, mapu mesta outsourcujeme ?
Na mape mate zle oznacenie domov na Furdekovej ulicijavascript:smile('?');
javascript:smile('?');
Reakcia na: zv #36205:
Ale dobre, ty si nikdy nemal 14 jasne, zabudol som... Ty si a uz narodil dospely, ale poriadne sprosty! ❗
Reakcia na: Kamarát #36204:
nuz, suhlasim, su to normalni ludia ako my secja. aaaauuuuushaaaak, ono v meste auta robia vacsie problemy ako hromadna doprava. preto sa v kazdom normalnom meste (okrem BA ;o( ) snazia o preferenciu MHD. cim menej aut v meste, tym menej smogu a tiez tym rychlejsia doprava. a charakteristika soferov v BA ale aj prahe je proste svojska... nezmyselne tubenie, rostulovanie sa ked niekto naozaj dodrzuje rychlost a teda "spomaluje" a pod. co sa ludi tyka je to individualne, vsak, ale co sa dopravy ako takej tyka, auta su problem...zial... a druhe zial je to, ze toto MHD je dost na figu a potom nech sa mesto necuduje, ze to tu takto vyzera aj s autami...zial... a placeme, ze nemame peniaze na vylepsenie, a tak tie peniaze davame do nezmyselnych projektov, podivnych sluzobnych ciest "potentatov" jak z mestskych uradov tak aj z vlady a pod. ...zial
INFO: 1820 má na zadnom čele reklamu Honda FR-V
Reakcia na: Kamarát #36204:
si decko a preto nic nechapes ?
Ja normálne nechápem čo máte niektorí proti tomu ked niekto má a používa auto... Možno keby MHD bola na lepšej úrovni používalo by sa menej áut... A už vôbec nechápem prečo ich nazývate autičkármi. Je to závisť? Alebo čo? A načo na nich nadávať sú to takí istí ľudia ako vy ostatní.
Reakcia na: Kamarát #36202:
AUTA BUDU VYLUCENE BUDE TAM DVOJKOLAJKA.TAKZE AUTICKARI KONECNE VYPADNU TROSKA Z CENTRA KONECNE ?
Mala by byť po výstavbe električky do Petržalky úplne vylúčená automobilová doprava zo Štúrovej ulice?... Nie nemala, nevidim dovod... ? tot moj nazor...
nuz ale kolko preklepov sa mi tu podarilo. prepacte
Reakcia na: gypista #36199:
je mi luto, ale pokutu by si zaplatil musel. resp. ked sme boli odprevadit kamarat na letisko, prsne to sa nam stalo. este sme sa aj ponahlali. kamarat sa vracial spat do nemecka a mal len eura. a pani revizori ako prave socky este aj nechali zavriet dvere a na letisku nas drzali vo vnutri, a neuveritelnym sposobom navrhli, aby sme sa "kamaratovi na pokutu poskladali". a kedze sme nemali pri sebe hotovost, zobrali aj bez blocika 700,-SK. a nech mi nikto nepovie, ze sme sa s nimi mali hadat, ked nebol cas a ako by sa to riesilo, ked kamos odchadzal na dalsich 6 mesiacov.
Reakcia na: frenky #36193:

Nerad Ta sklamem, ale mesiac pred presunutim som cestoval s 1024, a uz som mal pocit, ze zo Zahorskej sa s nou dostanem maximalne do markizy. Uz ani vtedy netahala dobre a boli tam aj tie divne zvuky. Ale bolo to len docasne, lebo na Lamacskej uz sme isli ako obvykle , na plny plyn. Mam pocit,ze mala problemy iba na prvych dvoch prevodovych stupnoch.

Inak videl som vcera 1011, a uz nema tie zlte charakteristiky.

btw. co mam robit, ked mi vodic odide skor o 2 minuty a ja kvoli tomu musim cestovat nacierno, lebo mi listok vyprsi. Keby ma chytili revizory musim zaplatit pokutu???
Vcera sa mi stalo prave toto, akurat revizory sa neobjavili.
Utorok:
- rano 20 min. nepremavali elektricky na linkach 3, 5 a 11 na krizovatke Detvianska-Cachticka pre poruchu jednej z elektriciek - skrat v elektroinstalacii a nasledny poziar
- na krizovatke Stefanikova-Spojna mal dopravnu nehodu autobus na linke 93, ktroy narazil do aut stojacich pred nim a poskodil aj zaparkovane auto na chodniku. Skoda predstavuje 200 tis. Sk.
- niekolko minut po 15. h. vodic elektricky linky 1 zistil, ze mu niekto poskodil zobrazovac casu a oznacovac cestovnych listkov
(V)

Streda:
- 3616 po 14.45 h. vypadol na linke 43/1, neskor ho nahradil ZV 3604; o 18.30 h. na tejto linke bol dalsi ZV - 4098
- ZV 7717(8) sa o 18.45 h. rubal do Dubravky naprazdno sa napojit na nejaku el. linku
- 2625 po 19.45 h. odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho az dokonca sluzby ZV 2623 (ci hradil aj odchod z Tesca o 22.34 h. netusim)

26: 1610
83: 2810, 2822, 2812, 2827, 2625, 2514, 2809, 2811, S N 2813, 2825, 2404, 2401, 2819
? M: ZV 2623/5
504: vcera 1805; dnes 1301

Prispel frenky
Reakcia na: frenky #36193:
Frenky, ale ono sa to stalo uz na Trnavke, pred necelymi dvoma tyzdnami bola 2x na 27 a ece OK
Dnesni (pro vas skoro vcerejsi ? ) vypravenost Portland Streetcar Inc. :

Celodenni : 001, 004, 005, 007
Zkusebni jizda, jinak zaloha : 002
Udrzba : 003, 006
(Hlavne ta 003 me s***e, nejezdi uz tyden, asi si ji budu muset opravit sam.)

Zdravi Jenki ?

Pokud tomu nerozumite, tak :
001 = Astra
002 = Astra
003 = Astra
004 = Astra
005 = Astra
006 = Astra
007 = Astra
Pak uz budou Tria (proto jsem taky tady, ze).

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.