Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Stvrtok:
- od 6.44 do 6.52 h. stala premavka elektriciek na Razusovom nabr. pre dopravnu nehodu elektricky linky c. 4 s osobnym autom
- o 7.07 h. sa na konecnej Cintorinska zrazili dva trolejbusy na linke 202
- od 7.31 do 7.54 h. stala premavka elektriciek aj trolejbusov na krizovatke ulic Krizna - Legionarska pre zlomeny zberac na elektricke linky 9 pricom bolo poskodene aj trolejove vedenie.
(V)

- ZV 2701 pocas celej rannej spicky na linke 83/12, popoludni ho nahradil 2940, ktory tam mal byt aj povodne (ze by zamrznuty vzduchovy system??)
- 1009 okolo 10. h. docasne vypadol na linke 20/5, neskor ho nahradil ZV 1815 (ak som dobre stihol vidiet)
- ZV 7791 do 11.40 h. na linke 12/2, nahradil ho 7775-76
- 7801-02 okolo 12. h. vypadol na linke 12/4, neskor ho nahradil ZV 7717 alebo 8 (isiel sa napojit zo Safka) a napokon 7825-26
- ZV 3616 po 14. h. na linke 30/2

26: 1817
27: 1016, S 1024
83: 2811, 2809, 2826, 2629, 2830, 2819, 2800, 2820, S N 2813, 2810, 2403, 2940, 2626
? M: ZV 2701/12
504: 1404

Prispel frenky
Dnesni (pro vas skoro vcerejsi ? ) vypravenost Portland Streetcar Inc. :

Celodenni : 001, 002, 006, 007
Zkusebni jizda na novem useku Portland State University - Riverside (otevira se zitra) : 004
Udrzba : 003 (jak jinak), 005

Zdravi Jenki ?
Na Sturovej stoji rad elin na cele s 7925-26 na 11/?.
Neviem dovod, ale prave to dispecer pustil. Este sa pytal ci ma ist s nim.
Reakcia na: Ejka #36209:
taku nemame, mapu mesta outsourcujeme ?
Na mape mate zle oznacenie domov na Furdekovej ulicijavascript:smile('?');
javascript:smile('?');
Reakcia na: zv #36205:
Ale dobre, ty si nikdy nemal 14 jasne, zabudol som... Ty si a uz narodil dospely, ale poriadne sprosty! ❗
Reakcia na: Kamarát #36204:
nuz, suhlasim, su to normalni ludia ako my secja. aaaauuuuushaaaak, ono v meste auta robia vacsie problemy ako hromadna doprava. preto sa v kazdom normalnom meste (okrem BA ;o( ) snazia o preferenciu MHD. cim menej aut v meste, tym menej smogu a tiez tym rychlejsia doprava. a charakteristika soferov v BA ale aj prahe je proste svojska... nezmyselne tubenie, rostulovanie sa ked niekto naozaj dodrzuje rychlost a teda "spomaluje" a pod. co sa ludi tyka je to individualne, vsak, ale co sa dopravy ako takej tyka, auta su problem...zial... a druhe zial je to, ze toto MHD je dost na figu a potom nech sa mesto necuduje, ze to tu takto vyzera aj s autami...zial... a placeme, ze nemame peniaze na vylepsenie, a tak tie peniaze davame do nezmyselnych projektov, podivnych sluzobnych ciest "potentatov" jak z mestskych uradov tak aj z vlady a pod. ...zial
INFO: 1820 má na zadnom čele reklamu Honda FR-V
Reakcia na: Kamarát #36204:
si decko a preto nic nechapes ?
Ja normálne nechápem čo máte niektorí proti tomu ked niekto má a používa auto... Možno keby MHD bola na lepšej úrovni používalo by sa menej áut... A už vôbec nechápem prečo ich nazývate autičkármi. Je to závisť? Alebo čo? A načo na nich nadávať sú to takí istí ľudia ako vy ostatní.
Reakcia na: Kamarát #36202:
AUTA BUDU VYLUCENE BUDE TAM DVOJKOLAJKA.TAKZE AUTICKARI KONECNE VYPADNU TROSKA Z CENTRA KONECNE ?
Mala by byť po výstavbe električky do Petržalky úplne vylúčená automobilová doprava zo Štúrovej ulice?... Nie nemala, nevidim dovod... ? tot moj nazor...
nuz ale kolko preklepov sa mi tu podarilo. prepacte
Reakcia na: gypista #36199:
je mi luto, ale pokutu by si zaplatil musel. resp. ked sme boli odprevadit kamarat na letisko, prsne to sa nam stalo. este sme sa aj ponahlali. kamarat sa vracial spat do nemecka a mal len eura. a pani revizori ako prave socky este aj nechali zavriet dvere a na letisku nas drzali vo vnutri, a neuveritelnym sposobom navrhli, aby sme sa "kamaratovi na pokutu poskladali". a kedze sme nemali pri sebe hotovost, zobrali aj bez blocika 700,-SK. a nech mi nikto nepovie, ze sme sa s nimi mali hadat, ked nebol cas a ako by sa to riesilo, ked kamos odchadzal na dalsich 6 mesiacov.
Reakcia na: frenky #36193:

Nerad Ta sklamem, ale mesiac pred presunutim som cestoval s 1024, a uz som mal pocit, ze zo Zahorskej sa s nou dostanem maximalne do markizy. Uz ani vtedy netahala dobre a boli tam aj tie divne zvuky. Ale bolo to len docasne, lebo na Lamacskej uz sme isli ako obvykle , na plny plyn. Mam pocit,ze mala problemy iba na prvych dvoch prevodovych stupnoch.

Inak videl som vcera 1011, a uz nema tie zlte charakteristiky.

btw. co mam robit, ked mi vodic odide skor o 2 minuty a ja kvoli tomu musim cestovat nacierno, lebo mi listok vyprsi. Keby ma chytili revizory musim zaplatit pokutu???
Vcera sa mi stalo prave toto, akurat revizory sa neobjavili.
Utorok:
- rano 20 min. nepremavali elektricky na linkach 3, 5 a 11 na krizovatke Detvianska-Cachticka pre poruchu jednej z elektriciek - skrat v elektroinstalacii a nasledny poziar
- na krizovatke Stefanikova-Spojna mal dopravnu nehodu autobus na linke 93, ktroy narazil do aut stojacich pred nim a poskodil aj zaparkovane auto na chodniku. Skoda predstavuje 200 tis. Sk.
- niekolko minut po 15. h. vodic elektricky linky 1 zistil, ze mu niekto poskodil zobrazovac casu a oznacovac cestovnych listkov
(V)

Streda:
- 3616 po 14.45 h. vypadol na linke 43/1, neskor ho nahradil ZV 3604; o 18.30 h. na tejto linke bol dalsi ZV - 4098
- ZV 7717(8) sa o 18.45 h. rubal do Dubravky naprazdno sa napojit na nejaku el. linku
- 2625 po 19.45 h. odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho az dokonca sluzby ZV 2623 (ci hradil aj odchod z Tesca o 22.34 h. netusim)

26: 1610
83: 2810, 2822, 2812, 2827, 2625, 2514, 2809, 2811, S N 2813, 2825, 2404, 2401, 2819
? M: ZV 2623/5
504: vcera 1805; dnes 1301

Prispel frenky
Reakcia na: frenky #36193:
Frenky, ale ono sa to stalo uz na Trnavke, pred necelymi dvoma tyzdnami bola 2x na 27 a ece OK
Dnesni (pro vas skoro vcerejsi ? ) vypravenost Portland Streetcar Inc. :

Celodenni : 001, 004, 005, 007
Zkusebni jizda, jinak zaloha : 002
Udrzba : 003, 006
(Hlavne ta 003 me s***e, nejezdi uz tyden, asi si ji budu muset opravit sam.)

Zdravi Jenki ?

Pokud tomu nerozumite, tak :
001 = Astra
002 = Astra
003 = Astra
004 = Astra
005 = Astra
006 = Astra
007 = Astra
Pak uz budou Tria (proto jsem taky tady, ze).
Reakcia na: Andy #36114:
☺ ? ? dakujem pekne za pomoc pri zisteni spojov iducich z vozovne, bola som mimo bratislavy a preto az teraz odpovedam ? ? ? ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.