Ja normálne nechápem čo máte niektorí proti tomu ked niekto má a používa auto... Možno keby MHD bola na lepšej úrovni používalo by sa menej áut... A už vôbec nechápem prečo ich nazývate autičkármi. Je to závisť? Alebo čo? A načo na nich nadávať sú to takí istí ľudia ako vy ostatní.
Jenki
Celodenni : 001, 004, 005, 007
Zkusebni jizda, jinak zaloha : 002
Udrzba : 003, 006
(Hlavne ta 003 me s***e, nejezdi uz tyden, asi si ji budu muset opravit sam.)
Zdravi Jenki ?
Pokud tomu nerozumite, tak :
001 = Astra
002 = Astra
003 = Astra
004 = Astra
005 = Astra
006 = Astra
007 = Astra
Pak uz budou Tria (proto jsem taky tady, ze).