Reakcia na: Kamarát #36140:
I ked jedinečnosť je v tom jedine, že sa prestávam zaujímať o dopravu! Priznám sa, už som neni taký fanda ako som býval, ale v podstate aj umývanie autobusov ma prestalo baviť, voči nezáujmu zo strany DPB! Ale verím, že sa nájdu ľudia ako som bol ja a že sa o vozidla MHD postarajú! Ale je mi trochu za tým aj smutno, ale veď cestujúci ani v DPB si toho nevšimli tak čo už... ?
Majo