HAHAHAHAHAHAHA to ze bola nehoda? Ved to sa len trosicku tukli... hovorim o 93 a v nej 89. Isiel som s nou do prace. Niektory ludia ani netusili ze nieco do nas narazilo. ? ? ? ? ?
V piatok také niečo neodporúčam..
Z 20 ľudí, čo čakali na Slávičom údolí, sa tam dostalo asi 5...
komca