Dnes som zažil vynechanie 31ky...
V piatok také niečo neodporúčam..
Z 20 ľudí, čo čakali na Slávičom údolí, sa tam dostalo asi 5...
V piatok také niečo neodporúčam..
Z 20 ľudí, čo čakali na Slávičom údolí, sa tam dostalo asi 5...
TeBeCe
"Autobus 93 musel ísť do opravy, pretože mal poškodený nárazník. Druhý spoj pokračoval v jazde," informovali TASR na dispečingu Dopravného podniku Bratislava (DPB).
Nehoda sa stala krátko pred 8. hodinou a cestujúcim spôsobila meškanie. Ďalšie autobusy boli totiž podľa cestujúcich preplnené. Ťažkosti s hromadnou dopravou boli krátko po deviatej hodine podľa informácii dispečingu DPB v kopcovitých častiach Bratislavy, napríklad Dúbravke a Lamači, vetrom naviaty sneh robil ťažkosti aj v Petržalke a na mimoúrovňových križovatkách. Napriek meškaniu však všetky spoje MHD premávali.
Copyright © TASR 2005