Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Prazak: Ja ho skoro kazdy den stretavam na 206, 208 alebo 210.
Reakcia na: XmS #36078:
Dopravny podnik Bratislava, Olejkárska 1, 81452 Bratislava. Iba pisomne.
sneh na zastavkach ako vzdy neodhrnuty ?
na zastavke Rusovska cesta (smer mesto) tukol 3183/89 do 4825/93 (skody minimalne) ... cas asi 7:40

hned taka zenska (IQ asi 85) zacala nadavat soferovi, ze to jej zaplati, ked pride neskoro do roboty a podobne blbosti

ta zastavka sa inac pekne smykala, este ak mal ten voz 3183 letne gumy, tak sa ani necudujem ze to neubrzdil ... ale nechapem jedno, preco cestari neodhrnaju aj autobusove pruhy a zastavky ... ved je to tiez cestna komunikacia
BM informuje ze linky 75 a 59 stoja na Racianskej v rozsiahlej zapche.
podla RE ma MHD meskanie do 30 minut
6401 dnes na 204 ... bude to jezdit i na jinych linkach nez na Kramare?
neviete mi niekto poradit kde sa mozem ist stazovat na vodica co mi nezastavil na zastavke ??? mstefik@post.sk dik
Jeeezis už zasa. Vieš frenky ľudia majú tendenciu pliesť sa do veci do ktorých sa pliesť nemajú,ale aj mňa (vsevedkovi sa ospravedlňujem) by teoreticky zaujímalo kto to je a prečo je to take tajné? Ale ja už teraz mám tusaka kto to je... Matej aké známe meno... Prečo sa tak musím volať?
Reakcia na: Andy #36073:
Ja mam mafiu informatorov vselikde, takze sa tym netrap ?
Reakcia na: Andy #36073:
hovorim, ze neries to!! ? Nemas pravdu. ?
Dnes to bude strucne:
- linka 5/1 mala podvecer nehodu s autom na Pionierskej podvecer (zial neviem co tam bolo), iba viem, ze ho nahradil 7923-24
- 2630 po 18.30 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho ZV 2823

26: 1404
83: 2820, 2814, 2829, 2830, 2630, 2822, 2811, 2800, S N 2812, 2826, 2801, 2404, 2809
? M: ZV 2823/5
504: 1818

Prispel Laszlo ?
Reakcia na: frenky #36072:
Takže 5. Matej? No dobre... 🙂
Reakcia na: Andy #36071:
toto som aj Matejovi vysvetloval... COLOR to nieje, naco by tam Johny pisal, ze M&M, proste nieje to nikto odtialto, tak to nerieste... ?
Reakcia na: frenky #36070:
No veď oni to tu aj tak všetci vedia, že je to Matej & Michlík... 🙂
Reakcia na: Andy #36069:
Pisal som, ze dobry kamarat, Milatu nepoznam skoro vobec... A Milata je DoubleM, ne? No a toto je M&M, tak ti poviem, ze iba ja Johny vieme, kto to je... ?
Reakcia na: frenky #36066:
Takže to nie je Milata?
Reakcia na: Kamarát #36065:
Chod do KE tam behaju prototypi
Reakcia na: Ámos Keynes #36055:
Asi tak týždne dozadu mi frajerka hovorila, že o 22:40!!! nastúpili štyria revízori do busu L39 na Zimnom štadióne. A po Trnavské mýto mali hneď 7 úlovkov.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.