Reakcia na: Trifit #36048:
...cize z nej bude prideleny voz na poradi 7?
Bude to ostrovna prevadzka, lebo udajne cez Mlynsku dolinu nie je mozne natiahnut trolejove vedenie - vraj je tak naprojektovana dialnica a privadzace... A tahat trolejbusy hore Slavicim udolim je jedna z najvacsich hluposti, ake tu boli v minulosti vymyslene.
Kamarát