Reakcia na: Kamarat #36051:
Aky roztiahnuty???
Bude to ostrovna prevadzka, lebo udajne cez Mlynsku dolinu nie je mozne natiahnut trolejove vedenie - vraj je tak naprojektovana dialnica a privadzace... A tahat trolejbusy hore Slavicim udolim je jedna z najvacsich hluposti, ake tu boli v minulosti vymyslene.
Vševedko samofandivý
Ak sa ma to netýka, tak sa ho pýtaj mailom alebo cez ICQ a nie na iMHD. V opačnom prípade je jasné, že prvá osoba, ktorá tu nie je psychicky spôsobilá pre vedenie motorových vozidiel, je istý "Kamarát".