Reakcia na: Kamarát #36026:
pocuvaj ma synka, ty vies vobec s kym si pises? Aspon trocha zmen svoj slovnik, to, co si chcel napisat, sa dalo napisat aj normalne. Ja by som si toto nedovolil napisat ani Johnymu D a to ho poznam skoro 2 roky. ? A uz vobec by som to nepisal cloveku, ktoreho som ja osobne videl a rozpraval sa s nim raz. Ty predpokladam ani to. Takze si zmen troska slovnik a sposob, akym sa tu bavis s ludmi. ? ?
Nechápem prečo musia Ik415 daváť na Kopčiansku linku... Ako keby tam nemali iné vraky..
Kamarát