Reakcia na: Andy #36031:
vsak toto ani ja nechapem.. ?
o 16.13 zdochla 3624 pri haban.mlyne na linke 32, cestujuci museli peso slapat az k suchemu mlynu...cca po 15 minutach to rozchodil a pokracoval na hlst.
Nechápem prečo musia Ik415 daváť na Kopčiansku linku... Ako keby tam nemali iné vraky..
...
Ámos Keynes
Ale môže sa ti stať, že práve traktor PZ zastaví. Tam majú istotu, že nebudeš niekoho kamarát.
A garantujem ti, že sú vozidlá, ktoré vyhlášku porušujú a nie len dymivosťou(Ik280) a hlučnosťou(4400).