Reakcia na: Kamarát #36008:
Tak na to aby si s takým nezmyslom mohol ísť na pozermné komunikácie, musíš mať v prvom rade technický preukaz, takže sa vôbec netráp tým, či to spĺňa nejaké normy, lebo ten TP aj tak nedostaneš.Btw., Ty si robíš vodičák alebo čo to tu na Andyho skúšaš?
Nechápem prečo musia Ik415 daváť na Kopčiansku linku... Ako keby tam nemali iné vraky..
Kamarát
inak mam prosbu. Čítal som si vyhlášku a tam je nadpis 'technická nespôsobilost vozidiel na premávku'... No a v bode 14 sa píše ' ak objemový obsah kyslicnika uhoľnáteho v spalinach benzínového zážihového motora ale stupeň dymivosti zápalného naftového motora alebo vonkajší hluk vozidla prevyšujú povolenú hodnotu." hej. No a nikde som nenašiel tu povolenú hodnotu. A preto sa pýtam niekoho kto má autoškolu za sebou že aká tá hodnota je. A či je možné že nejaké vozidla Mhd ju porušujú. To je celé...