Reakcia na: Vševedko samofandivý #35972:
Vrchol balkánu som videl minulý týždeň v nejakej starej 15Tr. V kryte niekoľkých neóniek je položený taký ten kancelársky obal modrej farby A4, ktorý sa vkladá do zakladača. (sú tam aj s tým okrajom s dierkami) No niečo otrasné... Akože na modro mu tie neónky aj tak svietia iba z určitého pohľadu..
ja sa len pytam
mmmm
ŠM 11-2411 a ine
skoda su na DIARAMEČKOCH(z rokou cca 1985)