Reakcia na: Andy #35944:
zial na 1400 som nikdy stastie nemal a to je mi dost luto, ja ked som s Johnym, tak niekedy len tak sedime a spominame na tie vsetky stare busy. On si toho pamata omnoho viac ako ja, ale zasa ja si pamatam minimlane dva vozy, ktore on nie 1059 a 1085. ?

Zdenko