Reakcia na: frenky #35797:
To mas ako ked vidno plynove vrakosky - po prvej oprave pridu o 1. srob na dekloch vovnutri. Po 2. oprave pridu o druhy, po tretej oprave o treti a po stvrtej oprave tam uz nie je ziaden. No neverim, ze niekto tie sroby potrebuje doma alebo na zahrade, to uz musi byt len lenivost ich tam namontovat spat... A je to tak roky a nikto nic neurobi, aby sa to uz nestavalo ?
A summit rušiť len kvôli tomu, že pár liniek bude skrátených?
Max