No neviem či už začala výluka, ale asi ano. Ako som si prave pozrel zauktualizovane výluky, mám pocit, že menší chaos by narobilo, keby úplne zastavili MHD a Bratislavčanov vysťhovali na tých pár dní niekam do hôr ☺ Je to horšie ako keď tu bol Pápež alebo za totáča Brežnev. Predpokladám, že operatívne sa dozvieme, že nechodí cez centrum už vôbec nič. Chudáci, čo bývajú v Karlovke alebo Dúbravke a do práce chodia do Petržalky, na Prievozskú, do Slovnaftu alebo Dolné hony, resp. naopak. Z dvoch .... sa ideme ... , aj peniaze na pozametanie chodníkov sa našli, ale našinec, čo si riadne platí dane si môže dolámať nohy.
asi si teroristi potrebovali posvietit
Vševedko