No tá kamarátova obluda (suka) ma chcela zožrať za každú cenu a aj jej pán mal problémy ju udržať. A to ma majú psy rady. Je fakt, že to bola nejaká divná suka, pretože keď nedávno opustila tento svet, tak si kúpil psa a ten je už normálny.
Co sa podla teba v BEZke este vyraba?Priestory ju povacsine prenajate.Kedysi tam okrem L105 a 117 chodilo aj kopec busov ZD /zvlastna doprava,ktora zvazala ludi z celej BA. Linku 59 nech skratia po Pioniersku v pohode ,ale pod podmienkou,ze elektrickou sa dostanes az k Masokombinatu.Ja osobne L59 nevidim ako konkurenciu elektrickam lebo od Pionierskej stoji na Vinohradoch,Krasnanoch a dalej uz iba v Raci. Obdobne zastavky sa planovali aj pri metre.
Zabudol si pripocitat este aj amortizaciu auta. Je to vstupny naklad, na ktory kazdy zabuda. V priemere si k najlacnejsiemu dostupnemu autu mozes k tym km pripocitat dalsie 3-4 Sk, takze to mame okolo 350 km za tri mesiace ? to je v priemere 5 km na pracovny den ? takze do roboty by som asi chodil pesi, kedze by to bolo 2,5 km na jednu cetu tam a potom 2,5 spat., co je pri trosku sviznejsej chodzi asi 20 minut.
No, to by si možno autom aj 500 km prešla... Kto chce teraz na mňa vyštartovať s prepočtami na cenu benzínu, CNG a LPG, môže si to ušetriť. Auto potrebuje aj pneumatiky, olej, údržbu, povinné ručenie, pokiaľ niekto vie počítať, tak aj havarijné poistenie. Prevádzkové náklady na auto mám veľmi dobre spočítané. Pod 4,- SKK/km sa s normálnym autom nedostaneš
Ty JEDEN zbabelý smrad, čo sa síce piatimi nickmi podpíše ale ani jednu funkčnú mailovú adresu neuvdedie, s tevou nemám o čom diskutovať. Však ja si ťa nájdem keď budeš niekomu dvere pred nosom zatvárať.
Piatok-18. 2.:
- po 20. h. stala premavka elektriciek pri PKO, pretoze v druhom vozni sa pozvracali traja podnapiti cestujuci (islo o 7817-18 na linke 1)
- v tento den vypadol aj spoj na linke 39, pretoze nejaki mladici vystriekali hasiaci pristroj
Sobota-19. 2.:
- na Zahradnickej ulici vypadol z trolejbusu linky 205 cestujuci, avsak este pred prichodom policie z miesta aj s poranenou hlavou odisiel
Nedela-20. 2.:
- pocas dna 20 minut nepremavali autobusy linky 53 za Ciernou vodou v smere do Chorvatskeho Grobu pre spadnuty strom na ceste
- po 20. h. boli zastavovane vsetky elektricky linky 5 na Racianskej radiale, pretoze anonym (nejaky 26 rocny debil, ktoreho uz chytili) nahladil na linke 5 bombu. Zdrzanie striedavo okolo 15 az 20 minut (po prehladani suprav psovodom sa v jazde pokracovalo)
(V a Max)
- 2822 po 13. h. vypadol na linke 83/1, neskor ho nahardil 2816
- 2626 pred 17. h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho ZV 2812
- ZV 1512 o 17. h. na linke 63/3
- ZV 1613 o 17.25 h. na linke 39/5
Z pondelka najma seria ZV´s:
- ZV 6285 o 10. h. na linke 204/2
- ZV 1829 pred 12. h. na linke 20/3
- 2801 pred 14.30 h. vypadol na linke 83/5, neskor ho nahradil ZV 2018 a napokon 2817
- 2811 popoludni vypadol na linke 83/10, neskor ho nahradil 2823
- ZV 7715 o 17. h. na linke 9/3
- ZV 3604 o 17. h. na linke 43/1
- ZV 7706 alebo 7791 (neviem, ktory robil vcera ZV) po 19. h. na linke 9/3
- linka 12/1 odisiel po 19. h. do vozovne (z naproti iducej supravy som ju neprelustil), neskor ho az do konca sluzby nahradiol ZV 7715
- linka 21/5 pravdepodobne vynechala prvy odchod z AS MN o 20.00 h. (minimalne urcite po 20. h. neprisla na Patronku), neskor isiel 1401
- 7812-11 pred 22. h. vypadol na linke 12/2, neskor ho nahradil ZV 7706 alebo 7791
ja som tam nenapisala "ked si za to platim nech je to 100%" len sa cudujem, ze ake je to cestovne drahe a este sa planuje zdrazovat. Moj nazor je: ze vysoke cestovne =by mala byt vyssia kvalita dopravy. Mozem sa ta spytat jednu vec?Neviem tebe sa zda dat 1900 sk za tri mesiace na elektricenku malo?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
aaa