ok, ja sa tu uz nebudem hadat, tak ale skus sa na to pozriet z pohladu cloveka ktory cestuje mhd a ponahla sa do prace. Mam ist z domu o hodinu skor aby som si bola ista ze sa do prace dostanem nacas?
vysvetli mi potom aj toto. dnes som stala na zastavke 204 - valaska, trolejbus mal ist 6.50, ten vobec nesiel a ked uz prisiel (7.03) ani nezastavil len ukazal ze za nim ide dalsia 204-ka. aj teraz ide o vypadok?
vysvetli mi potom aj toto. dnes som stala na zastavke 204 - valaska, trolejbus mal ist 6.50, ten vobec nesiel a ked uz prisiel (7.03) ani nezastavil len ukazal ze za nim ide dalsia 204-ka. aj teraz ide o vypadok?
KiBEL