Reakcia na: K.C. #35718:
Prosim skus napisat svoju staznost do lamparne na http://www.bratislava.sk/diskusia/hlavni_index.asp?k=1003&r=1003 Tam to citaju aj kompetentny. Viem ze to cloveka nastve a kritika je opravnena. Je vsak v zaujme vsetkych ak je aj spravne adresovana. Aj ked ani to mesto nie je uplne vhodne, ale zaiste je to tam lepsie ako tu.

fobust
Skus si vymenit prve cislo ev. c. z 5 na 7. To by potom aj sedelo na BA. Pri tej predstave som sa velmi pobavil. Vsak 72xx boli T2. A tie jazdili na linke 15. ?