Počúvaj, ty sprostý dement. Tebe je do toho hoxxo, kam sa cestujúci ponáhľa. Keby nebolo cestujúcich, tak ty si nezamestnaný a svoj nezaslúžený plat dostávaš bez ohľadu na to, či niekto cestuje načierno alebo nie. Tak láskavo prenechaj revíziu cestovných lístkov revízorom, rozhodnutie o vrhaní sa pod autá cestujúcim a ty sa venuj zmou, čo jediné vieš a čo si jediné vo svojom úbohom živote dokázal - krúteniu koláčom.
Neboj sa, chlapče, adresu si zistíme, z BEÚSu pôjdeš het a keďže cvičenú opicu čo nič iné nevie inde nezamestnajú, tak môžeš na Pracovnom úrade pri počítaní Kaníkových aktivačných príspevkov spomínať na to, ako sa máš správať k tým, čo ťa živia.
Tvojou povinnosťou je opustiť zastávku najskôr v čase plánovaného odchodu. Potom si môžeš dovoliť nečakať. Vôbec sa mi zdá, že vy, cvičené opice, nejako veľmi poznáte povinnosti cestujúcich ale svoje nejako poznať nechcete. Ako bývalá cvičená opica ti oznamujem, že je mi na zvracanie z takých exkolegov.
Presne, doslovne takýto príspevok tu už jeden bol, len boli zmenené lokalita a číslo voza (paradoxne tam bolo použité číslo električky). Dementa zabiť.
na Peknu cestu? Keby som už bol na Kramaroch, tak urcite nejdem cez Patronku ani SAV - v ramci moznosti by som presiel nedokoncenou Vlarskou az na Kolibu a odtial pekne dole 203kou - ta jazdi spolahlivo. Potom z Karpatskej jednu zastavku na Racko a na elinu.
Samozrejme ze to ma zmysel iba vtedy, ak su neprejazdne Kramare/Patronka/Prazska a pokial som prave blizko Onkol.ustavu...
plne s Tebou suhlasim s tym neustalym brzdenim elektriciek na KV-Dubravskej radiale dalsimi a dalsimi semaformi a antipreferenciami (ved preco by sa prave na krizovatke, v rannej spicke a intervale pod 2min. mali minat elektricky z opacnych smerov?), ale pravdou je, ze mnoho takych dalsich tento rok pribudne, ale pre koho funguje napr. krizovatka Drobneho cez vikend,ci vecer to nepochopim..
..a kedze sme boli v rovnakom case v dubravke, skoda, ze si sa viezol 26 v opacnom smere, totiz cca 14:25 berie zamest.VW z prac.zmeny, naspat uz ide (tych cca 14.55) len tak - nech nejde naprazdno, avsak napr. vecerne spoje 21:20/22:25 zvyknu byt primerane plne na klbak...ktory zabezpecuje nielen VW-zmeny, ale tusim aj prejazdy do 20,24,27 ..
taktiez suhlasim, ze 27 bola pri OD Saratov lepsia, ale zmenit sa musela vdaka novej krizovatke...kamkolvek by sa predlzila, nechcel by som znova zazit nejaky 22min.interval..
Ak sa ti zda byt 59na natolko prazdna, ze ju treba este viac naplnat, potom nie je problem. Podla mna taka prazdna nie je. Co sa tyka zastavok a la Aupark, som presvedceny, ze do Race cestuju ludia aj z Rusovskej cesty, aj z Kolmej, aj zo ZS Budatinska (tam by sa to napriklad velmi hodilo prave mne, keby to zastavovalo). Ale len preto, ze sa to hodi 1-3 ludom na spoj, nevidim dovod, aby to tam zastavovalo. Pridajte par minut ku chronometrazi a zozente niekde dalsi potrebny autobus. Ak chcete spravit z expresnej 59ny neexpresnu 94ku predlzenu do Race, tak je to vasa vec. Mozno sa po audite dockate... Nakoniec, vzdy sa najde niekto, kto povie "A preco to nestoji na Racianskom myte?". Ked to bude stat na Racku, potom sa niekto iny spyta "A preco to nestoji pri Auparku?". Bude stat pri Auparku. Potom ktosi vymysli, ze ked to uz moze stat aj na Racku, aj pri Auparku, tak to moze stat aj na Ursinyho, nasledovat bude Rusovska cesta a vsetky dalsie zastavky na trase, ktore dnes 59na neobsluhuje. A zo spoja, ktoreho hlavnou ulohou je RYCHLO prepravovat cestujucich medzi Petrzalkou a Racou, sa stane pomalobus, ktory bude stat pri kazdej vrbe a bude sa dal uplne nahradit kombinaciou 94+3/5/11. A verte, ze tou kombinaciou potom aj nahradeny bude. Ak chcete ist tymto smerom, veselo pokracujte vasim snazenim.
tak si mal smolu alebo si to nevedel vhodne tomu dispecerovi podat, ja som sa zatial stretol s odozvou typu preverime, alebo ze poslem na konecnu pojazdneho dispecera a ten si ho tam uz pocka a doriesi to...
[podstata je ale ze ak sa uz stazujes na niekoho, tak to musis robit na zaklade preukazatelneho porusenia pracovnej discipliny - napriklad taky skory odchod z konecnej; ak ide na cas a zavrie mi dvere pred nosom, tak si mozem len zanadavat, ale vodicovi za to nic nemozem...]
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
TeBeCe