Reakcia na: RENO #35583:
Neboj sa, chlapče, adresu si zistíme, z BEÚSu pôjdeš het a keďže cvičenú opicu čo nič iné nevie inde nezamestnajú, tak môžeš na Pracovnom úrade pri počítaní Kaníkových aktivačných príspevkov spomínať na to, ako sa máš správať k tým, čo ťa živia.
a asi 2814? na 39
si
A s takym expertom co zdrha uz z astronomickej s 2 minutovym predstihom len aby mu nahodou nestihli pristupit ludia ktori prave vystupili z neakej 67/78/97 som sa stretol uz aj ja; akurat pri mne ma tu smolu ze ked si v inom vozidle overim ze cas ktory mam ja na mobile je identicky s casom ktory maju vozidla MHD, tak ho rovno bonznem na dispecing...