Reakcia na: Michaela #35644:
Linka 59 nestoji na Racku preto, lebo to je expresna linka Petrzalka - Raca. Keby stala na Racku aj rano smerom do Race, zaplnili by ju ludia, ktrí idú len na Racko a ti co idu do Race by sa do nej nevpratali.A ak sa Ti nepaci MHD, tak nou necestuj. Nikto Ti to nekaze, je to Tvoja dobra vola. ? ?
aNTI