Reakcia na: Michaela #35644:
Linka 59 nestoji na Racku preto, leto to je expresna linka Petrzalka - Raca. Keby stala rano aj na Racku, ludia, ktori idu po Racko by sa do nej napchali a ti, co idu do Race by zostali na zastavke. ? Ak sa Ti MHD nepaci, tak nou necestuj. Je to Tvoja dobra vola, ze tam nastupis. ?
Andy