Vierka;: veď stačí sa pozrieť na vzhľad niektorých vodičov a hneď je ti všetko jasné. Navyše dostávajú mizerný plat, takže nemajú ani motiváciu. Takto, v nejakej inej európskej metropole by sa toto nemohlo stat. raz ked budem generálnym riaditeľom DPB tak to všetko zmením! ;o)
☠ ? ? ? ? ... prípadne ide skôr než má ísť.... Ak by sa takto neprofesionálne správali v banke, leteli by odtial zamestnanci ako špinavé prádlo ?
.
Marko