Reakcia na: Zdenko #35561:
Áno, kedysi. Ale od októbra všetky osmičky robia dve kolá na štrnástke a naopak, takže tam máš 12 vozidiel, ktoré musia byť K2S. Na dve zálohy je tiež lepšie dávať K2S, a už máš obsadených 14 vozidiel z 20. Pár je odstavených pre poruchy a prehliadky a ak aj ešte niečo zostane, jazdí to skôr na sedmičke než na trojke.
.
d3k0