Prepacte, ze nic k teme, ale chcel by som sa s Vami podelit o zazitok zo vcera. Idem si okolo 18.45 do Tesca pre fotky, tak ako vzdy, najprv z Vrakune 78 a potom v Ruzinove na 14ku. Prichadzam na Astronomicku a vidim na zastavke K2S-ku 7120. Mala 2 minuty do odchodu, myslel som, ze bude cakat, no nestalo sa tak, odisla skor... Ostavam teda v 78, snad ju stihnem na Sumracnej... Vybehnem zo 78, rychlo prebehnem cez cestu, podleziem zabradlie, no vozidlo zatvara dvere, snazim sa este stlacit tlacidlo dopytu, no vozidlo odchadza. Vzdal som sa teda myslienky odviezt sa tymto vozidlom a nastupujem na 8-cku. No co nevidim na krizovatke pred Trn. mytom - pred nami je 7120, dobehli sme ju. Chcem teda prestupit na Trnku do nej, no vodic mi skoro privrel ruku do dveri a elina mi opat usla. Vraciam sa teda do 8-cky. Na krizovatke s Legionarskou sme opat za 7120. Tajne teda dufam, ze tu uz ju snad stihnem. Prestupit na nu chcel este jeden clovek, a tak rychlo z prvych dveri 8-cky utekame na 7120. No co sa nestane - vodic opat doslova pred nosom zatvara dvere a rozbieha sa. Cakam teda na dalsie elektricku, ten druhy cestujuci, co chcel na 7120 tiez prestupit skonstatoval, ze to bola jeho posledna jazda MHD a dalej pokrcuje peso. Chcel by som vidiet, co za brzdokocura bol ten vodic 7120. 4-krat zavret pred nosom dvere tomu istemu cestujucemu za jedno kolo ! Potom ze preco DPB straca cestujucich...
nndro
a tiez neverim zeby SOR len tak zhorel po 3 rokoch...