Na www.bratislava.sk píslali dopravné obmedzenia v súvislosti s BushPutinom aj "presunutie otočky autobusov MHD z pod Nového Mosta na Šafárikovo nám."
A urcite je v lepsom stave ako urcita cast vozoveho parku DPB.
Jojo Jakovec
? ?