Reakcia na: Zdenko #35465:
Takú výpravu máš na trojke skoro denne. Cez víkend sa občas nejaká K2S objaví, ale cez týždeň jazdia výhradne K2 (len raz som videl K2S).
A urcite je v lepsom stave ako urcita cast vozoveho parku DPB.
teraz na 1.5. smer TrM.

frenky
- predvcerom sa 1013 vratila naspat na Trnavku z Krasnan v poriadku, akurat jej asi odchadza lozisko na vrtuli, sudiac podla zvuku. ?
- a musim "pochvalit" pana vodica, co ma dnes 5/12. rano, svoju jazdu nebol ochotny prisposobit adheznym podmienkam. Takze same klaty, stale len a len klaty... ?