Andy: Tú 1,5 hodiny som rátal aj s čakaním na zastávke na spoje. ? Samozrejme aj somto trochu nadsadil. Ale myslím, že 10min je zase málo. Ja zajtra pokiaľ nebudem musieť, čumák z domu nevytiahnem. Aspoň to tak zatiaľ vyzerá.
Možno tak o 10 min. skôr.
Andy