Reakcia na: Max #35471:
Problém je vtom, že majú staré mašiny a tak im sypače viac nesypú ako sypú. Stále sa im upcháva prívod soli a takisto pokiaľ nie je vrstva snehu na ceste, tak vietor tú soľ odfukne, lebo nemajú zvhlčovanie.Otec mi hovoril, že dávnejšie boli odhŕňače s radlicou vzadu a tie čistili lepšie.
Ja som niekde videl, už neviem kde, mašinu, ktorá nemala radlicu ale niečo ako metlu. Takže sneh nakraj nezhŕňala ale zametala.
Re Andy: Ale choď asi tak o 1,5hodiny skôr ako plánuješ, aby si prišiel načas. A dobre sa obleč, MHD bude zajtra zase ako smrť.
Ámos Keynes
Inak som si istý, že ho neumyjú predtým ako bude vystavený na tých 110 rokov MHD. Proste len neotvoria dvere a nikto tú špinu vnútri neuvidí.