Reakcia na: Max #35471:
Problém je vtom, že majú staré mašiny a tak im sypače viac nesypú ako sypú. Stále sa im upcháva prívod soli a takisto pokiaľ nie je vrstva snehu na ceste, tak vietor tú soľ odfukne, lebo nemajú zvhlčovanie.Otec mi hovoril, že dávnejšie boli odhŕňače s radlicou vzadu a tie čistili lepšie.
Ja som niekde videl, už neviem kde, mašinu, ktorá nemala radlicu ale niečo ako metlu. Takže sneh nakraj nezhŕňala ale zametala.
Re Andy: Ale choď asi tak o 1,5hodiny skôr ako plánuješ, aby si prišiel načas. A dobre sa obleč, MHD bude zajtra zase ako smrť.
TeBeCe