Reakcia na: TeBeCe #35451:
Hehe... kam sa hrabe 4929 na 4936? ? to bol kua viditelny autobus... to som stal pri Braniku a este ked nebol kostol tak som pozrel smerom na Dolnozemsku ze nieco vychadza z konecnej a uz som vedel "a tak nic to je 92" hehe. A to som slepy jak had... ?
Otvorim okno a oni ho este zatvaraju...

Ámos Keynes