Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Mike #35403:
Trolejbusy jazdili podla mojich postrehov narozdiel od elektriciek pravidelne, takze ked si sa postavil na zastavku, tak do 20 minut ti tvoja linka prisla. 🙂 U elektriciek to bolo tak, ze cakal si 20 minut a prisli dve elektricky na linke, ktoru si nechcel. 🙂
Električky po Ružinovskej ako tak (na l14 aj ZV 7715); trolejbusy chodia absolútne mimo grafikon, ak vôbec, na konečných tiež nestoja, počas dňa mnoho pokazených vozov (priamim účastníkom som bol v 6252, PV L204, vykydla nás na Pražskej smer Kramáre asi o 15:50, 6256 na L207, vykydla nás asi o 16:50 na hodžovom). Vo východnej časti Ba je niekde nad nulou, tam sa jazdí sa normálne ?
??? Aky trolejbus je prave na kramaroch ? 22:01 ?
❓
Reakcia na: d3k0 #35400:
Maxík uvidí, čo z digitalisu nakoniec vylezie (voda) ?
inak cca 20.45 sa znovu stálo an Predstaničnom námestí - T3 7741+42 na linke 1 sa nemohla rozbehnúť zo zastávky - nie že by sa šmýkalo, ale vedenie bolo riadne obalené ľadom. asi po piatich minútach doprava obnovená.
Busy z Hlavnej už jazdili skoro podľa CP, na Kremnickej sa nachádzal nejaký Ik435, ktorý sa zrejme šiel na Jasovskú napojiť na linku 93...
Fotky velmi necakate, lebo tazko sa foti po tme hybajuci sa objekt... Mam len zopar zimnych sluzieb, L213, L14 na Vajnorskej + nejaku rozmazanu nahradnu dopravu. Mozno Maxovi fotky vysli lepsie 🙂

Elektricky ale naozaj jazdia kadejako - vacsinou len v zhlukoch a aj to z nich polovica neberie ludi, lebo rozrazaju lad na vedeni.
Reakcia na: TeBeCe #35364:
Tak tomu ver !
Reakcia na: si #35391:
Jedna z tych primrznutych bola kachna... 🙂
Inak este ked som pisal o tej 6627, tak na Trnavskom stala pokazena 6259 na 204 a do vozovne tadial isla nejaka 207.
V petržke vypadol prúd 93 pri výjazde zo zástavky. ☠ ☠ ☠ ☠ ?‍☠️ ?‍☠️ ?‍☠️ ?‍☠️ ? ? ?
Z toho Ruzinova sli vtedy tri eliny, z toho jedna si na Trnku dala poruchu. 🙂 predchvilou 6627 na tyci do vozovne po Sancovej, pokazila sa na Prievozskej.
na ako spoji chodi KAROSA B732-1093
Reakcia na: Andy #35389:
Co si cakal? Ved to by urobilo dieru v rozpoctoch DPB. ?

No a teraz sem hodim link na nieco a vsetci sa na mna zasa naseru ako to maju vo zvyku: www.matej-24.szm.sk/TBUS1.jpg

Aby bolo jasne, obrazkom sa nikomu nechcem vysmievat a ani si z nicoho robit srandu, len chcem (v trosku inej forme) poukazat na to co sa deje v tychto dnoch na nasich cestach. Vsetkym koho sa to moze dotknut sa vopred OSPRAVEDLNUJEM! ? (ten v tom zelenom tricku je vodic)

No a teraz sa ma zacnite nenavidiet, som zvyknuty! ☠
Reakcia na: Andy #35390:
dnes by sa oplatilo vypravit vsade kachny a stare T3ky ktore maju mechanicky stahovany zberac (spagatom z kabiny 😃 ), s tymi sa lad z troleja a zberaca obit da 🙂
Uz sa pohli. Prva ide lentaktak. 🙂
V Ruzinove primrzli eliny na konecnej. Vrchari tam su.
Reakcia na: Marki #35385:
odo mna nebudu, ale dufam, ze d3k0 so svojim vykonnym aparatom daco porobi ?
Reakcia na: TeBeCe #35384:
a budu aj fotky? Lebo ja tu v Petrzalke toho vela nevidim...

Inac myslis ze je sanca dostat sa dnes do Elamu? Busy sa na konecnu hadam nejako dotrepu, ale som zvedavy na ten kopec k Mladosti, to bude asi dost sranda...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.