Reakcia na: Mike #35403:
Trolejbusy jazdili podla mojich postrehov narozdiel od elektriciek pravidelne, takze ked si sa postavil na zastavku, tak do 20 minut ti tvoja linka prisla.
U elektriciek to bolo tak, ze cakal si 20 minut a prisli dve elektricky na linke, ktoru si nechcel.
?
), s tymi sa lad z troleja a zberaca obit da
nndro