Reakcia na: Andy #35389:
Co si cakal? Ved to by urobilo dieru v rozpoctoch DPB. ? No a teraz sem hodim link na nieco a vsetci sa na mna zasa naseru ako to maju vo zvyku: www.matej-24.szm.sk/TBUS1.jpg
Aby bolo jasne, obrazkom sa nikomu nechcem vysmievat a ani si z nicoho robit srandu, len chcem (v trosku inej forme) poukazat na to co sa deje v tychto dnoch na nasich cestach. Vsetkym koho sa to moze dotknut sa vopred OSPRAVEDLNUJEM! ? (ten v tom zelenom tricku je vodic)
No a teraz sa ma zacnite nenavidiet, som zvyknuty! ☠
), s tymi sa lad z troleja a zberaca obit da
Andy