Reakcia na: iveta #35300:
Milá Ivetka, keď si sa chystala písať tento príspevok, tak na Teba vyblaflo cez celú obrazovku okno, že tieto stránky NIE SÚ stránkami DPB, a. s. Lenže Ty si to ako taká tupá sliepka odklikla a veselo si ventiluješ svoje iste oprávnené výlevy na úplne, ale úplne nesprávnom mieste. Autori ani užívatelia týchto stránok totiž nielenže neposýpajú zastávky, ale ani nezvyšujú cestovné, ba dokonca ani nevypínajú kúrenie v električkách.A na záver - po slovensky sa nehovorí "prečo sú neni" ale "prečo nie sú".
TeBeCe